Pompa circulatie WILO Yonos PICO 30/1-4 180
COD PROD: 4215519 / 4164033
Pompa de inalta eficienta Wilo-Yonos PICO1.0, controlata electronic. Pompa de circulatie cu rotor umed, cu fiting filetat si motor EC rezistent la curenti de blocare si reglare electronica integrata a performantelor, pentru reglarea continua a presiunii diferentiale. Utilizabila pentru toate aplicatiile de incalzire si de climatizare.
| Greutate (Kg) | 5.000000 |
|---|---|
| Garantie produs | 2 ANI |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Dimensiune racord (DN) | 30 |
| Dimensiune racord (inch) | 2" |
| Inaltime max de pompare (m) | 3,1 - 4,0 m |
| Debit maxim (m3/h) | 0-5 m3/h |
| Grad de protectie | IP X2D |
| Presiune max lucru (Bar) | 6 Bar |
| Putere min absorbita (W) | 4 W |
| Putere max absorbita (W) | Sub 30 |
| Distanta intre racorduri (mm) | 180 mm |
| Tip racord | Filet |
| Temperatura max agent (C) | 95 C |
| Pret promo (Lei) | 978,00 Lei |
-
Pompa circulatie WILO Yonos PICO 30/1-4 180Preț Promo 978,00 Lei Preț listă 1.150,00 Lei
-
Pompa circulatie Ferro 0203W 25-40 130 pentru apa potabilaPreț Promo 278,00 Lei Preț listă 380,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT SMART II 50-100 F cu turatie variabila, 10 bar, 160W, 230VPreț Promo 3.899,00 Lei Preț listă 4.943,00 Lei -
Pompa circulatie WILO YONOS MAXO-D 32/0,5-7Preț Promo 7.900,00 Lei Preț listă 10.284,00 Lei -
Pompa circulatie WILO STRATOS MAXO 25/0.5-8 PN10 R7Preț Promo 4.500,00 Lei Preț listă 4.920,00 Lei