Pompa circulatie WILO STRATOS MAXO 25/0.5-8 PN10 R7
Prin functiile de economie de energie optimizate si inovatoare, pompa Wilo-Stratos MAXO stabileste noi standarde de eficienta energetica in domeniul aplicatiilor HVAC si al instalatiilor de apa potabila. In plus, remarcabila usurinta in utilizare face operarea mai usoara ca niciodata.
| Greutate (Kg) | 6.000000 |
|---|---|
| Garantie produs | 2 ANI |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Dimensiune racord (DN) | 40 |
| Dimensiune racord (inch) | 1 1/2" |
| Inaltime max de pompare (m) | 8,1 - 9,0 m |
| Debit maxim (m3/h) | 6-10 m3/h |
| Grad de protectie | IP X4D |
| Presiune max lucru (Bar) | 10 Bar |
| Putere min absorbita (W) | 7 W |
| Putere max absorbita (W) | 151-200 |
| Distanta intre racorduri (mm) | 180 mm |
| Tip racord | Filet |
| Temperatura max agent (C) | 95 C |
| Pret promo (Lei) | 4.500,00 Lei |
-
Pompa circulatie WILO STRATOS MAXO 25/0.5-8 PN10 R7Preț Promo 4.500,00 Lei Preț listă 4.920,00 Lei
-
Pompa circulatie IMP PUMPS NMTD SMART 40-100 F cu turatie variabila, 10 bar, 180W, 230VPreț Promo 6.948,00 Lei Preț listă 7.989,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMTD SMART II 40-60 F cu turatie variabila, 10 bar, 100W, 230VPreț Promo 6.210,00 Lei Preț listă 7.141,00 Lei -
Pompa circulatie Ferro GPA III 32-75 180Preț Promo 759,00 Lei Preț listă 835,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT SMART 25/100-180 cu turatie variabila, 10 bar, 180W, 230VPreț Promo 2.650,00 Lei Preț listă 3.038,00 Lei