Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT SMART II 50-100 F cu turatie variabila, 10 bar, 160W, 230V
Pompe de înaltă eficiență controlate electronic pentru încălzire, aer condiționat, răcire și apă sanitară.
Pompele NMT sunt utilizate pentru transferul de mediu lichid în cadrul sistemelor pentru încălzirea cu apă caldă, aer condiționat și ventilație.
Acestea sunt concepute ca agregate de pompare cu turație variabilă unică sau dublă, în cazul în care viteza este reglată de un dispozitiv electronic.
Pompa măsoară în mod constant presiunea și debitul și reglează viteza în funcție de modul de pompare setat.
COD PROD: 979528406
| Greutate (Kg) | 9.000000 |
|---|---|
| Garantie produs | 2 ANI |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Dimensiune racord (DN) | 50 |
| Dimensiune racord (inch) | 2" |
| Inaltime max de pompare (m) | 10,1 - 11,0 m |
| Debit maxim (m3/h) | 11-15 m3/h |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Presiune max lucru (Bar) | 10 Bar |
| Putere min absorbita (W) | 7 W |
| Putere max absorbita (W) | 151-200 |
| Distanta intre racorduri (mm) | 240 mm |
| Tip racord | Filet |
| Temperatura max agent (C) | 110 C |
| Pret promo (Lei) | 3.899,00 Lei |
-
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT SMART II 50-100 F cu turatie variabila, 10 bar, 160W, 230VPreț Promo 3.899,00 Lei Preț listă 4.943,00 Lei
-
Pompa circulatie Ferro GPA III 25-40 130Preț Promo 549,00 Lei Preț listă 630,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMTD SMART II 40-80 F cu turatie variabila, 10 bar, 145W, 230VPreț Promo 6.870,00 Lei Preț listă 7.900,00 Lei -
Pompa circulatie Ferro GPA II 0605W 25-80 180Preț Promo 665,00 Lei Preț listă 770,00 Lei -
Pompa circulatie Ferro 0202W 25-60 180 pentru apa potabilaPreț Promo 325,00 Lei Preț listă 450,00 Lei