Pompa circulatie WILO YONOS MAXO-D 50/0,5-9
Pompa de circulatie YONOS MAXO-D este o pompa cu rotor umed, cu racord filetat sau cu flansa, motor EC cu reglare automata a turatiei.
Aceste pompe de circulatie se utilizeaza in instalatii de incalzire cu apa calda, de toate tipurile, instalatii de climatizare, circuite inchise de racire, instalatii industriale de recirculare.
| Greutate (Kg) | 27.000000 |
|---|---|
| Garantie produs | 1 AN |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Dimensiune racord (DN) | 50 |
| Dimensiune racord (inch) | Nu are |
| Inaltime max de pompare (m) | 9,1 - 10,0 m |
| Debit maxim (m3/h) | 26-30 m3/h |
| Grad de protectie | IP X4D |
| Presiune max lucru (Bar) | 6/10 Bar |
| Putere min absorbita (W) | 15 W |
| Putere max absorbita (W) | 301-500 |
| Distanta intre racorduri (mm) | 280 mm |
| Tip racord | Flansa |
| Temperatura max agent (C) | 110 C |
| Pret promo (Lei) | 18.500,00 Lei |
-
Pompa circulatie WILO YONOS MAXO-D 50/0,5-9Preț Promo 18.500,00 Lei Preț listă 24.000,00 Lei
-
Pompa circulatie WILO YONOS MAXO 25/0.5-12 180 PN10Preț Promo 4.230,00 Lei Preț listă 5.497,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMTD MAX C 100-120 FPreț Promo 23.212,00 Lei Preț listă 29.015,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT MAX II S 65-120 FPreț Promo 9.100,00 Lei Preț listă 10.936,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT NMT MAX II S 40-100 FPreț Promo 4.825,00 Lei Preț listă 5.906,00 Lei