Pompa circulatie WILO YONOS MAXO-D 80/0,5-6 PN6
Pompa de circulatie YONOS MAXO-D este o pompa cu rotor umed, cu racord filetat sau cu flansa, motor EC cu reglare automata a turatiei.
Aceste pompe de circulatie se utilizeaza in instalatii de incalzire cu apa calda, de toate tipurile, instalatii de climatizare, circuite inchise de racire, instalatii industriale de recirculare.
| Greutate (Kg) | 57.000000 |
|---|---|
| Garantie produs | 1 AN |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Dimensiune racord (DN) | 80 |
| Dimensiune racord (inch) | Nu are |
| Inaltime max de pompare (m) | 6,1 - 7,0 m |
| Debit maxim (m3/h) | 41-50 m3/h |
| Grad de protectie | IP X4D |
| Presiune max lucru (Bar) | 6 Bar |
| Putere min absorbita (W) | 40 W |
| Putere max absorbita (W) | 751-1000 |
| Distanta intre racorduri (mm) | 130 mm |
| Tip racord | Flansa |
| Temperatura max agent (C) | 110 C |
| Pret promo (Lei) | 23.500,00 Lei |
-
Pompa circulatie WILO YONOS MAXO-D 80/0,5-6 PN6Preț Promo 23.500,00 Lei Preț listă 29.375,00 Lei
-
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT MAX II S 65-80 FPreț Promo 8.100,00 Lei Preț listă 9.750,00 Lei -
Pompa circulatie Ferro GPA III 32-60 180Preț Promo 729,00 Lei Preț listă 840,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT MINI PRO 25/40-130 cu turatie variabila, 10 bar, 17W, 230VPreț Promo 850,00 Lei Preț listă 1.070,00 Lei -
Pompa de circulatie WILO Yonos PICO 1.0 15/1-6Preț Promo 1.370,00 Lei Preț listă 1.467,00 Lei