Pompa circulatie WILO YONOS MAXO-D 50/0,5-12
Pompa de circulatie YONOS MAXO-D este o pompa cu rotor umed, cu racord filetat sau cu flansa, motor EC cu reglare automata a turatiei.
Aceste pompe de circulatie se utilizeaza in instalatii de incalzire cu apa calda, de toate tipurile, instalatii de climatizare, circuite inchise de racire, instalatii industriale de recirculare.
| Greutate (Kg) | 29.000000 |
|---|---|
| Garantie produs | 2 ANI |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Dimensiune racord (DN) | 50 |
| Dimensiune racord (inch) | Nu are |
| Inaltime max de pompare (m) | 12,1 - 13,0 m |
| Debit maxim (m3/h) | 26-30 m3/h |
| Grad de protectie | IP X4D |
| Presiune max lucru (Bar) | 6/10 Bar |
| Putere min absorbita (W) | 15 W |
| Putere max absorbita (W) | 501-750 |
| Distanta intre racorduri (mm) | 280 mm |
| Tip racord | Flansa |
| Temperatura max agent (C) | 110 C |
| Pret promo (Lei) | 19.070,00 Lei |
-
Pompa circulatie WILO YONOS MAXO-D 50/0,5-12Preț Promo 19.070,00 Lei Preț listă 25.000,00 Lei
-
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT MAX II S 65-40 FPreț Promo 5.900,00 Lei Preț listă 7.205,00 Lei -
-
Pompa circulatie Grundfos Alpha1 32-60-180 mmPreț Promo 740,00 Lei Preț listă 810,00 Lei -
Pompa circulatie Grundfos Alpha2 GO 25-75 180 220-240V 9H AG0Preț Promo 1.650,00 Lei Preț listă 1.777,00 Lei