Pompa circulatie WILO Yonos MAXO 50/0.5-12 280 PN6/10
Pompa de inalta eficienta Wilo-Yonos MAXO cu motor sincron cu tehnologie ECM si control integrat al puterii cu reglare automata a turatiei. Utilizabila in instalatii de incalzire cu apa calda, de toate tipurile, instalatii de climatizare, circuite inchise de racire, instalatii industriale de recirculare.
| Greutate (Kg) | 15.000000 |
|---|---|
| Garantie produs | 2 ANI |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Dimensiune racord (DN) | 50 |
| Dimensiune racord (inch) | Nu are |
| Inaltime max de pompare (m) | 12,1 - 13,0 m |
| Debit maxim (m3/h) | 31-35 m3/h |
| Grad de protectie | IP X4D |
| Presiune max lucru (Bar) | 6/10 Bar |
| Putere min absorbita (W) | 15 W |
| Putere max absorbita (W) | 501-750 |
| Distanta intre racorduri (mm) | 280 mm |
| Tip racord | Flansa |
| Temperatura max agent (C) | 110 C |
| Pret promo (Lei) | 10.500,00 Lei |
-
Pompa circulatie WILO Yonos MAXO 50/0.5-12 280 PN6/10Preț Promo 10.500,00 Lei Preț listă 11.600,00 Lei
-
Pompa electronica de circulatie MAYER 32-8 , GPA32-8Preț Promo 460,00 Lei Preț listă 554,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT MINI PRO 32/60-180 cu turatie variabila, 10 bar, 35W, 230VPreț Promo 1.000,00 Lei Preț listă 1.190,00 Lei -
Pompa circulatie Ferro GPA II 0601W 25-40 180Preț Promo 399,00 Lei Preț listă 515,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT PLUS 32/90-180 cu turatie variabila, 10 bar, 100W, 230VPreț Promo 1.148,00 Lei Preț listă 1.373,00 Lei