Pompa de circulatie WILO YONOS MAXO 50/0,5-16
COD PROD: 042204-734
Pompă de circulaţie cu rotor umed, cu racord filetat sau cu flanşă, motor EC cu reglare automată a turaţiei.
| Greutate (Kg) | 29.000000 |
|---|---|
| Garantie produs | 1 AN |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Dimensiune racord (DN) | 50 |
| Dimensiune racord (inch) | Nu are |
| Inaltime max de pompare (m) | 14,1 - 20,0 m |
| Debit maxim (m3/h) | 41-50 m3/h |
| Grad de protectie | IP X4D |
| Presiune max lucru (Bar) | 6/10 Bar |
| Putere min absorbita (W) | 40 W |
| Putere max absorbita (W) | 1001-2000 |
| Distanta intre racorduri (mm) | 340 mm |
| Tip racord | Flansa |
| Temperatura max agent (C) | 110 C |
| Pret promo (Lei) | 14.000,00 Lei |
Cumpărate frecvent împreună
-
Pompa de circulatie WILO YONOS MAXO 50/0,5-16Preț Promo 14.000,00 Lei Preț listă 16.500,00 Lei
-
Pompa circulatie WILO YONOS MAXO-D 40/0,5-8Preț Promo 12.453,00 Lei Preț listă 13.718,00 Lei -
Pompa circulatie Ferro GPA III 25-60 130Preț Promo 549,00 Lei Preț listă 650,00 Lei -
Pompa circulatie WILO Yonos MAXO 30/0.5-12 180 PN10Preț Promo 4.600,00 Lei Preț listă 6.120,00 Lei -
Pompa circulatie Ferro GPA III 25-40 130Preț Promo 549,00 Lei Preț listă 630,00 Lei
Preț total