Pompa circulatie Ferro GPA III 25-60 180
Pompa circulatie Ferro GPA III 25-75 180 este proiectata pentru instalatiile mici si colective de incalzire si climatizare, de uz civil sau industrial, de tip inchis si presurizat sau cu vas deschis.
Este eficienta in pomparea apei si a lichidului curat nelipicios, neutru chimic, cu parametri asemenatori apei, fara impuritati, lipsit de substante uleioase, minerale.
Produsul este o pompa de clasa A, cu clasa de protectie IP44.
Avantaje:
- performanta tehnica
- debit mare de apa
- rezistenta in timp
| Greutate (Kg) | 5.000000 |
|---|---|
| Garantie produs | 2 ANI |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Dimensiune racord (DN) | 40 |
| Dimensiune racord (inch) | 1 1/2" |
| Inaltime max de pompare (m) | 3,1 - 4,0 m |
| Debit maxim (m3/h) | 0-5 m3/h |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Presiune max lucru (Bar) | 10 Bar |
| Putere min absorbita (W) | 5 W |
| Putere max absorbita (W) | Sub 30 |
| Distanta intre racorduri (mm) | 130 mm |
| Tip racord | Filet |
| Temperatura max agent (C) | 110 C |
| Pret promo (Lei) | 549,00 Lei |
-
Pompa circulatie Ferro GPA III 25-60 180Preț Promo 549,00 Lei Preț listă 650,00 Lei
-
Pompa circulatie Ferro 0302W 32-60 180 pentru apa potabilaPreț Promo 335,00 Lei Preț listă 425,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT MINI PRO 25/40-180 cu turatie variabila, 10 bar, 17W, 230VPreț Promo 850,00 Lei Preț listă 1.112,00 Lei -
Pompa circulatie WILO ATMOS PICO 30/1-6Preț Promo 910,00 Lei Preț listă 1.066,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT SMART 32-100 F cu turatie variabila, 10 bar, 180W, 230VPreț Promo 3.430,00 Lei Preț listă 4.460,00 Lei
