Pompa circulatie Ferro GPA II 0603W 32-60 180
Pompa circulatie Ferro GPA II 32/60/180 este proiectata pentru instalatiile mici si colective de incalzire si climatizare, de uz civil sau industrial, de tip inchis si presurizat sau cu vas deschis.
Este eficienta in pomparea apei si a lichidului curat nelipicios, neutru chimic, cu parametri asemenatori apei, fara impuritati, lipsit de substante uleioase, minerale.
Produsul este o pompa de clasa A, cu clasa de protectie IP42.
Avantaje:
- performanta tehnica
- debit mare de apa
- rezistenta in timp
| Greutate (Kg) | 5.000000 |
|---|---|
| Garantie produs | 2 ANI |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Dimensiune racord (DN) | 50 |
| Dimensiune racord (inch) | 2" |
| Inaltime max de pompare (m) | 6,1 - 7,0 m |
| Debit maxim (m3/h) | 0-5 m3/h |
| Grad de protectie | IP 42 |
| Presiune max lucru (Bar) | 10 Bar |
| Putere min absorbita (W) | 5 W |
| Putere max absorbita (W) | 31-50 |
| Distanta intre racorduri (mm) | 180 mm |
| Tip racord | Filet |
| Temperatura max agent (C) | 110 C |
| Pret promo (Lei) | 779,00 Lei |
-
Pompa circulatie Ferro GPA II 0603W 32-60 180Preț Promo 779,00 Lei Preț listă 921,00 Lei
-
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT MAX II S 32-120 F cu turatie variabila, 10 bar, 380W, 230VPreț Promo 4.450,00 Lei Preț listă 5.290,00 Lei -
Pompa circulatie WILO YONOS PICO 1.0 25/1-8 180Preț Promo 1.399,00 Lei Preț listă 1.680,00 Lei -
Pompa circulatie Ferro 0302W 32-60 180 pentru apa potabilaPreț Promo 335,00 Lei Preț listă 425,00 Lei -
Pompa recirculare acm Ferro 0101W CP 15-1.5 10 BAR 28W 85Preț Promo 305,00 Lei Preț listă 415,00 Lei