Pompa circulatie Wilo YONOS PICO 1.0 25/1-6 130
COD MFG: 042204-957
Pompă de înaltă eficiență Wilo-Yonos PICO1.0, controlată electronic. Pompă de circulație cu rotor umed, cu fiting filetat, motor EC rezistent la curenți de blocare și reglare electronică integrată a performanțelor, pentru reglarea continuă a presiunii diferențiale. Utilizabil pentru toate aplicațiile de încălzire și de climatizare.
| Greutate (Kg) | 5.000000 |
|---|---|
| Garantie produs | 2 ANI |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Dimensiune racord (DN) | 40 |
| Dimensiune racord (inch) | 1 1/2" |
| Inaltime max de pompare (m) | 10,1 - 11,0 m |
| Debit maxim (m3/h) | 6-10 m3/h |
| Grad de protectie | IP X4D |
| Presiune max lucru (Bar) | 10 Bar |
| Putere min absorbita (W) | 3 W |
| Putere max absorbita (W) | Sub 30 |
| Distanta intre racorduri (mm) | 130 mm |
| Tip racord | Filet |
| Temperatura max agent (C) | 110 C |
| Pret promo (Lei) | 999,00 Lei |
-
Pompa circulatie Wilo YONOS PICO 1.0 25/1-6 130Preț Promo 999,00 Lei Preț listă 1.060,00 Lei
-
Pompa circulatie WILO ATMOS PICO 25/1-6Preț Promo 680,00 Lei Preț listă 838,00 Lei -
Pompa circulatie Ferro 0202W 25-60 180 pentru apa potabilaPreț Promo 325,00 Lei Preț listă 450,00 Lei -
Pompa circulatie WILO Yonos MAXO 50/0.5-8 240 PN6/10Preț Promo 7.999,00 Lei Preț listă 9.105,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMTD SMART 32/80-180Preț Promo 5.850,00 Lei Preț listă 7.266,00 Lei