Pompa circulatie WILO YONOS MAXO-D 80/0,5-12 PN6
Pompa de circulatie YONOS MAXO-D este o pompa cu rotor umed, cu racord filetat sau cu flansa, motor EC cu reglare automata a turatiei.
Aceste pompe de circulatie se utilizeaza in instalatii de incalzire cu apa calda, de toate tipurile, instalatii de climatizare, circuite inchise de racire, instalatii industriale de recirculare.
| Greutate (Kg) | 57.000000 |
|---|---|
| Garantie produs | 1 AN |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Dimensiune racord (DN) | 80 |
| Dimensiune racord (inch) | Nu are |
| Inaltime max de pompare (m) | 12,1 - 13,0 m |
| Debit maxim (m3/h) | 61-65 m3/h |
| Grad de protectie | IP X4D |
| Presiune max lucru (Bar) | 6 Bar |
| Putere min absorbita (W) | 40 W |
| Putere max absorbita (W) | 1001-2000 |
| Distanta intre racorduri (mm) | 360 mm |
| Tip racord | Flansa |
| Temperatura max agent (C) | 110 C |
| Pret promo (Lei) | 30.200,00 Lei |
-
Pompa circulatie WILO YONOS MAXO-D 80/0,5-12 PN622.577,00 Lei
-
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT SMART 32-40 F cu turatie variabila, 10 bar, 70W, 230VPreț Promo 2.720,00 Lei Preț listă 3.460,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT MINI PRO 25/60-180 cu turatie variabila, 10 bar, 35W, 230VPreț Promo 920,00 Lei Preț listă 1.140,00 Lei -
Pompa circulatie Wilo Star-Z 20/5-3Preț Promo 1.900,00 Lei Preț listă 2.541,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT PLUS 25/90-180 cu turatie variabila, 10 bar, 100W, 230VPreț Promo 1.090,00 Lei Preț listă 1.275,00 Lei