Pompa de circulatie WILO Yonos PICO 1.0 15/1-4
Pompa de inalta eficienta Wilo-Yonos PICO1.0, controlata electronic. Pompa de circulatie cu rotor umed, cu fiting filetat si motor EC rezistent la curenti de blocare si reglare electronica integrata a performantelor, pentru reglarea continua a presiunii diferentiale. Utilizabila pentru toate aplicatiile de incalzire si de climatizare.
| Greutate (Kg) | 2.000000 |
|---|---|
| Garantie produs | 1 AN |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Dimensiune racord (DN) | 15 |
| Dimensiune racord (inch) | 1" |
| Inaltime max de pompare (m) | 3,1 - 4,0 m |
| Debit maxim (m3/h) | 0-5 m3/h |
| Grad de protectie | IP X2D |
| Presiune max lucru (Bar) | 10 Bar |
| Putere min absorbita (W) | 4 W |
| Putere max absorbita (W) | Sub 30 |
| Distanta intre racorduri (mm) | 130 mm |
| Tip racord | Filet |
| Temperatura max agent (C) | 95 C |
| Pret promo (Lei) | 1.200,00 Lei |
-
Pompa de circulatie WILO Yonos PICO 1.0 15/1-4Preț Promo 1.200,00 Lei Preț listă 1.562,00 Lei
-
Pompa circulatie Grundfos Alpha2 GO 32-60 180 220-240V 9H AF0Preț Promo 1.777,00 Lei Preț listă 1.900,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMTD SMART II 40-80 F cu turatie variabila, 10 bar, 145W, 230VPreț Promo 6.870,00 Lei Preț listă 7.900,00 Lei -
Pompa circulatie Ferro GPA II 0603W 32-60 180Preț Promo 779,00 Lei Preț listă 921,00 Lei -
Pompa circulatie WILO Yonos MAXO 40/0.5-16 250 PN6/10Preț Promo 9.999,00 Lei Preț listă 12.350,00 Lei