Pompa circulatie Wilo YONOS PICO 1.0 25/1-4 180
Pompa de circulatie cu rotor umed, cu racord tip fiting, motor EC rezistent la curenti de blocare si reglaj electronic al puterii, integrat. Utilizabil in instalatii de incalzire cu apa calda, de toate tipurile, instalatii de aer conditionat si instalatii industriale de recirculare.
| Greutate (Kg) | 6.000000 |
|---|---|
| Garantie produs | 2 ANI |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Dimensiune racord (DN) | 40 |
| Dimensiune racord (inch) | 1 1/2" |
| Inaltime max de pompare (m) | 4,1 - 5,0 m |
| Debit maxim (m3/h) | 0-5 m3/h |
| Grad de protectie | IP X4D |
| Presiune max lucru (Bar) | 10 Bar |
| Putere min absorbita (W) | 4 W |
| Putere max absorbita (W) | Sub 30 |
| Distanta intre racorduri (mm) | 180 mm |
| Tip racord | Filet |
| Temperatura max agent (C) | 95 C |
| Pret promo (Lei) | 833,00 Lei |
-
Pompa circulatie Wilo YONOS PICO 1.0 25/1-4 180Preț Promo 833,00 Lei Preț listă 1.100,00 Lei
-
Pompa electronica de circulatie MAYER 32-8 , GPA32-8Preț Promo 460,00 Lei Preț listă 554,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT SMART 32-80 F cu turatie variabila, 10 bar, 150W, 230VPreț Promo 3.550,00 Lei Preț listă 4.374,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMTD SMART 32/80-180Preț Promo 5.850,00 Lei Preț listă 7.266,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT SMART 40-80 F cu turatie variabila, 10 bar, 150W, 230VPreț Promo 3.556,00 Lei Preț listă 4.480,00 Lei