Pompa de circulatie WILO Yonos PICO 1.0 15/1-6
COD PROD: 4215512 / 4164012
Pompa de inalta eficienta Wilo-Yonos PICO1.0, controlata electronic. Pompa de circulatie cu rotor umed, cu fiting filetat si motor EC rezistent la curenti de blocare si reglare electronica integrata a performantelor, pentru reglarea continua a presiunii diferentiale. Utilizabila pentru toate aplicatiile de incalzire si de climatizare.
| Greutate (Kg) | 2.000000 |
|---|---|
| Garantie produs | 2 ANI |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Dimensiune racord (DN) | 15 |
| Dimensiune racord (inch) | 1" |
| Inaltime max de pompare (m) | 5,1 - 6,0 m |
| Debit maxim (m3/h) | 0-5 m3/h |
| Grad de protectie | IP X2D |
| Presiune max lucru (Bar) | 6 Bar |
| Putere min absorbita (W) | 5 W |
| Putere max absorbita (W) | 31-50 |
| Distanta intre racorduri (mm) | 130 mm |
| Tip racord | Filet |
| Temperatura max agent (C) | 95 C |
| Pret promo (Lei) | 1.370,00 Lei |
-
Pompa de circulatie WILO Yonos PICO 1.0 15/1-6Preț Promo 1.370,00 Lei Preț listă 1.467,00 Lei
-
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT MAX II S 80-80 FPreț Promo 8.660,00 Lei Preț listă 10.514,00 Lei -
Pompa circulatie Wilo YONOS PICO 1.0 25/1-4 180Preț Promo 833,00 Lei Preț listă 1.100,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT SMART 25/100-180 cu turatie variabila, 10 bar, 180W, 230VPreț Promo 2.650,00 Lei Preț listă 3.038,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT SMART II 32-60 F cu turatie variabila, 10 bar, 100W, 230VPreț Promo 2.999,00 Lei Preț listă 3.790,00 Lei