Pompa circulatie Grundfos Alpha 1 25-80 180 220-240V 9H AC0
Grundfos ALPHA1 - pompă de circulație de înaltă eficiență pentru sistemele de încălzire și climatizare
Grundfos ALPHA1 este o pompă de circulație de înaltă eficiență, echipată cu motor cu comutare electronică (ECM) și concepută pentru circularea lichidelor în sistemele moderne de încălzire și climatizare. Datorită comenzilor inteligente, ALPHA1 ajustează automat funcționarea în funcție de cerințele sistemului, asigurând un echilibru optim între confort, economie de energie și fiabilitate.
| Cod EAN | 5715467404036 |
|---|---|
| Greutate (Kg) | 2.000000 |
| Garantie produs | 2 ANI |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Dimensiune racord (DN) | 25 |
| Inaltime max de pompare (m) | 8,1 - 9,0 m |
| Debit maxim (m3/h) | 0-5 m3/h |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Presiune max lucru (Bar) | 10 Bar |
| Putere min absorbita (W) | 20 W |
| Putere max absorbita (W) | Sub 30 |
| Distanta intre racorduri (mm) | 180 mm |
| Tip racord | Filet |
| Temperatura max agent (C) | 110 C |
| Pret promo (Lei) | 840,00 Lei |
Cumpărate frecvent împreună
-
Pompa circulatie Grundfos Alpha 1 25-80 180 220-240V 9H AC0Preț Promo 840,00 Lei Preț listă 905,00 Lei
-
Pompa circulatie WILO YONOS MAXO-D 80/0,5-12 PN10Preț Promo 31.700,00 Lei Preț listă 39.625,00 Lei -
Pompa de circulatie WILO YONOS PICO 25/1-8-130Preț Promo 1.540,00 Lei Preț listă 1.872,00 Lei -
Pompa circulatie WILO Yonos MAXO 30/0.5-10 180 PN10Preț Promo 3.600,00 Lei Preț listă 5.376,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMTD PLUS 25/40-180 cu turatie variabila, 10 bar, 21W, 230VPreț Promo 1.220,00 Lei Preț listă 1.429,00 Lei
Preț total