Pompa pentru ape uzate SFA SANIFLO SANICUBIC 2 Classic 2x1500 W
Cod MFG: 049403-024
SANICUBIC Classic este o pompa de ridicare a apelor uzate provenite de la o casa. Cele doua motoare, ambele prevazute cu sistem de tocare-pompare din otel inoxidabil, macina continutul apelor uzate in particule mici, care pot fi evacuate apoi prin tuburi de 50 mm diametru, catre canalizarea generala.
- Instalare discretă;
- Varii configurații posibile datorită cuvei versatile cu diverse diametre de intrare;
- Cuva perfect etanșă certificată.
| Greutate (Kg) | 35.000000 |
|---|---|
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Debit maxim (m3/h) | 11-15 m3/h |
| Distanta pompare vertical (m) | 11 m |
| Distanta pompare orizontal (m) | 110 m |
| Putere motor (W) | 2x1500 W |
| Grad de protectie | IP 42 |
| Temperatura max agent (C) | 40 C |
| Pret promo (Lei) | 10.803,00 Lei |
-
Pompa pentru ape uzate SFA SANIFLO SANICUBIC 2 Classic 2x1500 WPreț Promo 10.803,00 Lei Preț listă 13.503,00 Lei
-
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT MINI PRO 32/60-180 cu turatie variabila, 10 bar, 35W, 230VPreț Promo 1.000,00 Lei Preț listă 1.190,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMTD PLUS 32/40-180 cu turatie variabila, 10 bar, 21W, 230VPreț Promo 1.290,00 Lei Preț listă 1.538,00 Lei -
Pompa electronica de circulatie MAYER 32-6 , GPA32-6Preț Promo 410,00 Lei Preț listă 485,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT PLUS 32/40-180 cu turatie variabila, 10 bar, 25W, 230VPreț Promo 720,00 Lei Preț listă 915,00 Lei