Pompa pentru ape uzate SFA SANIFLO SANICOM - 1300 W
Cod MFG: 049403-016
Rezistenta la temperaturi ridicate, pompa SANICOM 1 poate fi folosita ca statie de ridicare / pompare pentru apelor uzate menajere (fara wc), provenite de la diverse spatii private sau spatii comerciale (baruri, restaurante, spalatorii...).
| Greutate (Kg) | 10.000000 |
|---|---|
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Debit maxim (m3/h) | 0-5 m3/h |
| Distanta pompare vertical (m) | 10 m |
| Distanta pompare orizontal (m) | 30 m |
| Putere motor (W) | 1300 W |
| Grad de protectie | IP 42 |
| Temperatura max agent (C) | 40 C |
| Pret promo (Lei) | 5.047,00 Lei |
-
Pompa pentru ape uzate SFA SANIFLO SANICOM - 1300 WPreț Promo 5.047,00 Lei Preț listă 5.999,00 Lei
-
Pompă pentru ape uzate cu cadru SFA SANIFLO SANIWALL PRO UP 400WPreț Promo 6.425,00 Lei Preț listă 8.225,00 Lei -
Pompa circulatie IMP PUMPS NMTD SMART II 32/100-180 cu turatie variabila, 10 bar, 160W, 230VPreț Promo 6.394,00 Lei Preț listă 7.350,00 Lei -
Pompa circulatie WILO Yonos MAXO 30/0.5-10 180 PN10Preț Promo 3.600,00 Lei Preț listă 5.376,00 Lei -
Pompa de circulatie WILO YONOS MAXO-D 40/0,5-16Preț Promo 21.500,00 Lei Preț listă 27.750,00 Lei