Pompă pentru ape uzate SFA SANIFLO SANITOP SILENCE 400 W
Cod MFG: 049403-001
Este o pompă cu tocător sanitar concepută pentru a evacua o toaletă cu ieșire orizontală și un lavoar.
- ideal pentru crearea unei toalete de serviciu;
- funcționare silențioasă;
- design discret.
| Greutate (Kg) | 6.000000 |
|---|---|
| Garantie produs | 2 ANI |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Debit maxim (m3/h) | 0-5 m3/h |
| Distanta pompare vertical (m) | 5 m |
| Distanta pompare orizontal (m) | 100 m |
| Putere motor (W) | 400 W |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Temperatura max agent (C) | 40 C |
| Pret promo (Lei) | 2.199,00 Lei |
Cumpărate frecvent împreună
-
Pompă pentru ape uzate SFA SANIFLO SANITOP SILENCE 400 WPreț Promo 2.199,00 Lei Preț listă 2.800,00 Lei
-
VANA sectionare cu bila DN 100 SANIFLOPreț Promo 3.464,00 Lei Preț listă 3.637,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT PLUS 25/40-130 cu turatie variabila, 10 bar, 25W, 230VPreț Promo 680,00 Lei Preț listă 850,00 Lei -
Pompa circulatie Ferro GPA III 25-75 180Preț Promo 749,00 Lei Preț listă 840,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT SMART II 32/100-180 cu turatie variabila, 10 bar, 160W, 230VPreț Promo 2.999,00 Lei Preț listă 3.439,00 Lei
Preț total