Pompa pentru ape uzate SFA SANIFLO SANICOM 2 - 2x1500 W
Cod MFG: 049403-004
SANICOM 2 este o statie de pompare echipata cu 2 motoare, ce poate evacua apele uzate provenite de la diferite spatii comerciale, bucatarii, splatorii, etc (fara wc).
| Greutate (Kg) | 26.000000 |
|---|---|
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Debit maxim (m3/h) | 0-5 m3/h |
| Distanta pompare vertical (m) | 11 m |
| Distanta pompare orizontal (m) | 30 m |
| Putere motor (W) | 2x1500 W |
| Grad de protectie | IP 42 |
| Temperatura max agent (C) | 40 C |
| Pret promo (Lei) | 8.902,00 Lei |
Cumpărate frecvent împreună
-
Pompa pentru ape uzate SFA SANIFLO SANICOM 2 - 2x1500 WPreț Promo 8.902,00 Lei Preț listă 11.127,00 Lei
-
Presostat PM/12GPreț Promo 50,00 Lei Preț listă 65,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT MINI PRO 25/60-180 cu turatie variabila, 10 bar, 35W, 230VPreț Promo 920,00 Lei Preț listă 1.140,00 Lei -
Presostat PT/12GPreț Promo 49,00 Lei Preț listă 54,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMTD MAX C 100-180 FPreț Promo 24.278,00 Lei Preț listă 30.347,00 Lei
Preț total