Pompa circulatie WILO YONOS MAXO 100/0,5-12 PN10
Pompa de inalta eficienta Wilo-Yonos MAXO reglata electronic.
Pompa de circulatie cu rotor umed, motor sincron conform tehnologiei ECM si reglare electronica integrata a randamentului pentru reglarea continua a presiunii diferentiale.
Utilizabil pentru toate aplicatiile de incalzire, de aerisire si de climatizare.
| Greutate (Kg) | 34.000000 |
|---|---|
| Garantie produs | 1 AN |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Dimensiune racord (DN) | 100 |
| Dimensiune racord (inch) | Nu are |
| Inaltime max de pompare (m) | 13,1 - 14,0 m |
| Debit maxim (m3/h) | 61-65 m3/h |
| Grad de protectie | IP X4D |
| Presiune max lucru (Bar) | 10 Bar |
| Putere min absorbita (W) | 40 W |
| Putere max absorbita (W) | 1001-2000 |
| Distanta intre racorduri (mm) | 360 mm |
| Tip racord | Flansa |
| Temperatura max agent (C) | 110 C |
| Pret promo (Lei) | 19.300,00 Lei |
-
Pompa circulatie WILO YONOS MAXO 100/0,5-12 PN10Preț Promo 19.300,00 Lei Preț listă 24.500,00 Lei
-
Pompa circulatie WILO YONOS MAXO-D 32/0,5-11Preț Promo 12.000,00 Lei Preț listă 13.101,00 Lei -
Pompa electronica de circulatie MAYER 32-6 , GPA32-6Preț Promo 410,00 Lei Preț listă 485,00 Lei -
Pompa de circulatie WILO YONOS MAXO-D 40/0,5-16Preț Promo 21.500,00 Lei Preț listă 27.750,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT SMART 32-80 F cu turatie variabila, 10 bar, 150W, 230VPreț Promo 3.550,00 Lei Preț listă 4.374,00 Lei