Pompa circulatie Grundfos Alpha 2 GO 25-60 180 220-240V 9H AF0
ALPHA2 GO – Eficiență inteligentă și control digital complet
ALPHA2 GO este o pompă de circulație de înaltă eficiență, echipată cu un motor cu comutare electronică (ECM), proiectată pentru circularea lichidelor în sistemele de încălzire și climatizare. Aceasta combină performanța avansată cu tehnologia digitală intuitivă, oferind soluții inteligente atât pentru instalațiile noi, cât și pentru cele de înlocuire.
| Cod EAN | 5715467404432 |
|---|---|
| Greutate (Kg) | 3.000000 |
| Garantie produs | 2 ANI |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Dimensiune racord (DN) | 25 |
| Inaltime max de pompare (m) | 3,1 - 4,0 m |
| Debit maxim (m3/h) | 0-5 m3/h |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Presiune max lucru (Bar) | 10 Bar |
| Putere min absorbita (W) | 20 W |
| Putere max absorbita (W) | Sub 30 |
| Distanta intre racorduri (mm) | 180 mm |
| Tip racord | Filet |
| Temperatura max agent (C) | 110 C |
| Pret promo (Lei) | 1.730,00 Lei |
Cumpărate frecvent împreună
-
Pompa circulatie Grundfos Alpha 2 GO 25-60 180 220-240V 9H AF0Preț Promo 1.730,00 Lei Preț listă 1.888,00 Lei
-
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT MINI PRO 25/40-180 cu turatie variabila, 10 bar, 17W, 230VPreț Promo 850,00 Lei Preț listă 1.112,00 Lei -
Pompa circulatie WILO YONOS MAXO-D 80/0,5-12 PN622.577,00 Lei -
Pompa circulatie WILO YONOS MAXO-D 65/0,5-16Preț Promo 27.390,00 Lei Preț listă 36.750,00 Lei -
Pompa circulatie WILO YONOS MAXO 25/0.5-10 180 PN10Preț Promo 2.980,00 Lei Preț listă 4.020,00 Lei
Preț total