Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT MAX II S 40-180 F
Pompe de înaltă eficiență controlate electronic pentru încălzire, aer condiționat, răcire și apă sanitară. Pompele NMT sunt utilizate pentru transferul de mediu lichid în cadrul sistemelor pentru încălzirea cu apă caldă, aer condiționat și ventilație. Acestea sunt concepute ca agregate de pompare cu turație variabilă unică sau dublă, în cazul în care viteza este reglată de un dispozitiv electronic. Pompa măsoară în mod constant presiunea și debitul și reglează viteza în funcție de modul de pompare setat.
| Greutate (Kg) | 13.000000 |
|---|---|
| Garantie produs | 2 ANI |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Dimensiune racord (DN) | 40 |
| Dimensiune racord (inch) | 1 1/2" |
| Inaltime max de pompare (m) | 14,1 - 20,0 m |
| Debit maxim (m3/h) | 21-25 m3/h |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Presiune max lucru (Bar) | 10 Bar |
| Putere min absorbita (W) | 25 W |
| Putere max absorbita (W) | 501-750 |
| Distanta intre racorduri (mm) | 250 mm |
| Tip racord | Flansa |
| Temperatura max agent (C) | 110 C |
| Pret promo (Lei) | 7.450,00 Lei |
-
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT MAX II S 40-180 FPreț Promo 7.450,00 Lei Preț listă 9.114,00 Lei
-
Pompa circulatie Ferro GPA II 0604W 25-60 130Preț Promo 439,00 Lei Preț listă 515,00 Lei -
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT SMART II 32/120-180 cu turatie variabila, 10 bar, 160W, 230VPreț Promo 2.820,00 Lei Preț listă 3.500,00 Lei -
Pompa circulatie IMP PUMPS NMTD SMART II 40-120 F cu turatie variabila, 10 bar, 160W, 230VPreț Promo 8.299,00 Lei Preț listă 9.540,00 Lei -
Pompa circulatie Ferro GPA III 32-60 180Preț Promo 729,00 Lei Preț listă 840,00 Lei