Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT MAX II S 65-80 F
Pompe de înaltă eficiență controlate electronic pentru încălzire, aer condiționat, răcire și apă sanitară. Pompele NMT sunt utilizate pentru transferul de mediu lichid în cadrul sistemelor pentru încălzirea cu apă caldă, aer condiționat și ventilație. Acestea sunt concepute ca agregate de pompare cu turație variabilă unică sau dublă, în cazul în care viteza este reglată de un dispozitiv electronic. Pompa măsoară în mod constant presiunea și debitul și reglează viteza în funcție de modul de pompare setat.
| Greutate (Kg) | 18.000000 |
|---|---|
| Garantie produs | 2 ANI |
| Alimentare electrica (V) | 230 V |
| Dimensiune racord (DN) | 65 |
| Dimensiune racord (inch) | Nu are |
| Inaltime max de pompare (m) | 8,1 - 9,0 m |
| Debit maxim (m3/h) | 41-50 m3/h |
| Grad de protectie | IP 44 |
| Presiune max lucru (Bar) | 10 Bar |
| Putere min absorbita (W) | 25 W |
| Putere max absorbita (W) | 501-750 |
| Distanta intre racorduri (mm) | 340 mm |
| Tip racord | Flansa |
| Temperatura max agent (C) | 110 C |
| Pret promo (Lei) | 8.100,00 Lei |
-
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT MAX II S 65-80 FPreț Promo 8.100,00 Lei Preț listă 9.750,00 Lei
-
Pompa circulatie IMP-PUMPS NMT PLUS 25/40-130 cu turatie variabila, 10 bar, 25W, 230VPreț Promo 680,00 Lei Preț listă 850,00 Lei -
Pompa circulatie Ferro GPA II 0603W 32-60 180Preț Promo 779,00 Lei Preț listă 921,00 Lei -
Pompa circulatie WILO Yonos MAXO 50/0.5-12 280 PN6/10Preț Promo 10.500,00 Lei Preț listă 11.600,00 Lei -
Pompa circulatie Grundfos Alpha 1 25-60 180 220-240V 9H AC0Preț Promo 680,00 Lei Preț listă 778,00 Lei